ABSOLUT Magazín

Stav se na Designblok nejen na ABSOLUT drink

Zpět na výpis článků

4. října 2013

Stav se na Designblok nejen na ABSOLUT drink

Od pondělí 7. 10. do neděle 13. 10. se koná třináctý ročník Designbloku, mezinárodní přehlídky designu a módy. A ABSOLUT VODKA u toho nesmí chybět! Najdeš nás ve druhém patře Superstudia žižkovského Nákladového nádraží v sekci H.

Celou historií naší značky se jako stříbrná nit vine stopa velkých umělců, kteří s ABSOLUT VODKOU spojili své jméno a dali jí kousek své tvůrčí síly. Nejinak je tomu i letos. Pro třináctý Designblok jsme oslovili přední české designéry, návrháře, architekty a barmany. A výsledek rozhodně stojí za to.

Hlavním lákadlem naší expozice je interaktivní fotoateliér od Jana Klosse a Matěje Činčery ze skupiny OKOLO. V ateliéru si můžeš poskládat vlastní fantaskní krajinu a pořídit si tak jedinečný snový portrét (vida, že by ideální první fotka do nové ABSOLUT Gallery?).

Všechny designem zmožené napojíme a osvěžíme. Opři se o náš famózní kulatý bar (děkujeme architektonickému studiu Edit) a dej si drink. Speciálně pro Designblok připravil mixolog Aleš Půta tři ABSOLUTně špičkové koktejly – ABSOLUT Design, Clarity a Party Boy. A už teď můžeme prozradit, že všechny jsou skvělé…

Až budeš vychutnávat drink, nezapomeň hodit okem po barmanovi – jednak je to krásný chlap, ale hlavně bude na sobě mít outfit od návrháře Pavla Brejchy. A pokud ti to celé bude připadat podezřele modré, věř, že to má svůj důvod – novou láhev ABSOLUT Originality. Tak co, stavíš se? :)