ABSOLUT Magazín

Nejžhavější módní trendy: ODIVI na ABSOLUT Gallery

Zpět na výpis článků

25. října 2013

Nejžhavější módní trendy: ODIVI na ABSOLUT Gallery

Krásné oblečení si zaslouží nejen krásné modelky, ale i vkusné prostředí. Proto si velice vážíme toho, že si ABSOLUT Gallery vybrala pro prezentaci své nejnovější kolekce nadějná mladá návrhářka Iva Burkertová prezentující své modely pod značkou ODIVI. A věř, že naše rámy jejím modelům skvěle padnou a podtrhují precizní práci Milana Formánka, který je autorem fotografií.

Ivu původně k založení značky vyprovokoval nedostatek nositelné, a zároveň originální módy u nás. Její nejsilnější zbraní jsou neotřelé střihy a překvapivé kombinace. ODIVI si za svou pětiletou existenci získalo srdce nejednoho milovníka módy. Iva se prostřednictvím svých ručně šitých modelů snaží dát svým zákazníkům šanci vyjádřit to, kým se cítí být. „Přesto, že naše kolekce není lehké někam zařadit, každý může mezi modely najít to pravé přesně pro něj,“ říká Iva na své facebookové stránce.

Dost bylo řečí, to zkrátka musíš vidět (a dost možná pak dostaneš pocit, že i nosit:). Mimochodem, pokud víš o nějakém dalším umělci, který na ABSOLUT Gallery vystavuje svoje díla, dej nám vědět. Rádi se o něm rozepíšeme v příštím díle našeho magazínu. Přejeme příjemný vizuální zážitek. ;)

Vstoupit do galerie