ABSOLUT Magazín

ABSOLUTně top galerie týdne

Zpět na výpis článků

26. listopadu 2013

ABSOLUTně top galerie týdne

Náš milovaný milovníku umění, mni si ruce. Vybrali jsem pro tebe na dnešek tři výborné a inspirativní galeristy z našich ABSOLUTních řad. Těš se na kresby, portréty a fotografie extrémních sportů!

Prvním umělcem, kterého ti chceme představit, je tvořivá duše a nadějná kreslířka Jarmila Ságová. Její emocemi a barevným listím nabitou Podzimní galerii rozhodně doporučujeme ke zhlédnutí.

Druhým naším favoritem je fotograf extrémních sportů Honza Burkert. Z fotek přímo cítíš to napětí a adrenalin Až z toho jednoho začnou svrbět ruce trochu si zablbnout na kole nebo na prkně. Ty nejpovedenější snímky najdeš v Honzově galerii Ride Fast Die Young.

A poslední v pořadí, nikoliv však kvalitou, je Shawi Rous ART. Živelné portréty slavných osobností, precizní tahy tužkou… Poznáš všechny hvězdy? Otestuj svou znalost v galerii Just Pencil.

Zaujali tě umělci z našeho výběru? Nebo máš pocit, že sám máš na víc? Připrav ABSOLUT Gallery se svými pracemi a v příštím výběru se může objevit i tvoje jméno. Cesta ke slávě nikdy nebyla snazší. :)